Idzie wiosna, a wraz z nią nowa oferta bezpłatnych warsztatów w Pracowni Efektu Domina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście zachęcamy do zapisów!

Jesteś nauczycielem, pedagogiem? Zapisz się na warsztaty „Empatia w pracy zawodowej nauczyciela”!

O tym jak ważna jest empatia w pracy zawodowej nauczyciela mogli przekonać się uczestnicy pierwszej edycji naszych warsztatów. – Mam takie przekonanie, że empatia jest absolutnie deficytowym towarem we współczesnym świecie i jeśli nie zaczniemy jej uczyć dzieci, nie zaszczepimy jej w środowisku szkolnym, które jest jakby soczewką tego co dzieje się w społeczeństwie, to nigdy nie osiągniemy stanu, który byłby chociażby zadowalający – mówi uczestniczka pierwszej edycji, Dorota Lisowska, wicedyrektor w Niepublicznej Szkole Podstawowej EduLab w Starych Balicach.

Terminy warsztatów: 21 marca, 9 maja, 4 czerwca, godz. 16.30.

Szczegółowy program na stronie: www.pracowniaed.pl/empatia-w-pracy-zawodowej-nauczyciela-warsztaty

Jesteś nauczycielem, rodzicem, dziadkiem, opiekunem? Skorzystaj z zajęć prowadzonych przez certyfikowanego trenera z Fundacji Familylab!

Wszystkich dorosłych, którzy chcą zadbać o dzieci i młodzież, a także swoje lepsze relacje z nimi, zapraszamy na seminaria, które poprowadzi trenerka kompetencji relacyjnych i certyfikowana trenerka Familylab, Maria Majewska. Przyprowadźcie na nie swoich znajomych, zainteresowanych tematem relacji dorosły – nastolatek.

18 marca 18.00
Jestem ok taki, jaki jestem – o poczuciu własnej wartości
27 marca 18.00
Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem – o komunikowaniu granic w relacji
8 kwietnia 18.00
Nastolatek w rodzinie – kiedy kończy się wychowanie? O relacji dorosły-nastolatek, granicach, samostanowieniu i byciu przewodnikiem.
15 kwietnia 18.00
Dorosły jako latarnia morska – o mądrym przewodnictwie (leadership) dorosłych w życiu dzieci

Zapisy na wszystkie warsztaty:
pracownia@kulczykfoundation.org.pl
tel. 730 004 730

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny!
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

This is a TV series about people helping other people, about foundation members and volunteers who reach the poorest regions of the globe to help build a better reality and to show that a small act can make a big difference.

In each episode the TV crew visits one country and draws attention to human tragedies and hardships. The key objective of the series is to show the way, the way out of a desperate situation. To show that there is a possibility to move forward.

Dominika Kulczyk, the founder and the President of Kulczyk Foundation and the President of the Supervisory Board of Kulczyk Investments, learned strategic philanthropy at the Rockefeller Foundation and the Bertelsmann Foundation. For many years she has been supporting the best social initiatives in the world.

Find out more